DODATKOWE LINIE AUTOBUSOWE W OKRESIE WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH: 01-02.11.2008
UWAGI!
LINIE 105, 184, 405 W DNIACH 25-26.10, 31.10, 01-02.11.2008 KURSUJĄ WG SPECJALNYCH ROZKŁADÓW JAZDY
LINIE 114, 142, 159 W DNIACH 01-02.11.2008 KURSUJĄ WG SPECJALNYCH ROZKŁADÓW JAZDY
W OKOLICY CMENTARZY LINIE 105, 110, 117, 122, 124, 136, 142, 184, 202, 212, 232, 250, 260, 405, 424 KURSUJĄ PO CZĘŚCIOWO ZMIENIONYCH TRASACH
901 |
CMENTARZ BATOWICE
(II BRAMA) -
Powstańców - Strzelców -
Rondo Polsadu - Brogi (powrót: Lublańska) - 29 listopada -
CMENTARZ
RAKOWICKI -
Nowy Kleparz - Wrocławska - Stachiewicza - Makowskiego - Conrada - Radzikowskiego - CMENTARZ
PASTERNIK - CMENTARZ RZĄSKA |
903 |
CMENTARZ BATOWICE
(II BRAMA) -
Powstańców - Strzelców -
Rondo Polsadu -
Młyńska - Pilotów - Brodowicza - Rondo Mogilskie - Aleja Powstania
Warszawskiego - Rondo Grzegórzeckie - Kotlarska - Most Kotlarski -
Klimeckiego - Aleja powstańców Wielkopolskich -
CMENTARZ
PODGÓRSKI
-
Wielicka - DWORZEC
PŁASZÓW
|
904 |
CMENTARZ BATOWICE
(II BRAMA) -
Powstańców - Strzelców -
Rondo Polsadu - Młyńska - Pilotów - Brodowicza - Rondo Mogilskie - Aleja Powstania
Warszawskiego - Rondo Grzegórzeckie - Kotlarska - Most Kotlarski -
Zabłocie - Plac
Bohaterów Getta - Limanowskiego -
CMENTARZ
PODGÓRSKI
-
Wielicka - Bieżanowska - CMENTARZ
PROKOCIM
- Mała
Góra - CMENTARZ
BIEŻANÓW -
Mała Góra - Aleksandry -
BIEŻANÓW NOWY
|
905 |
BOREK FAŁĘCKI - Zakopiańska - Zawiła - CMENTARZ BOREK FAŁĘCKI - Żywiecka - Kościuszkowców - Zakopiańska - BOREK FAŁĘCKI /linia kursuje tylko w dniu 01.11.2008/ |
906 |
CMENTARZ BATOWICE (II BRAMA) - Powstańców - Strzelców - Dobrego Pasterza - Aleja Andersa - Plac Centralny - Aleja Jana Pawła II - CMENTARZ MOGIŁA - Bulwarowa - Kombinat - Ujastek - Łowińskiego - Kocmyrzowska - Darwina - CMENTARZ GRĘBAŁÓW (powrót: Blokowa - Łowińskiego - Ujastek) |
907 |
CMENTARZ BATOWICE (II BRAMA) - Powstańców - Strzelców - Dobrego Pasterza - Parking k/Parku Wodnego - Bora-Komorowskiego - Lublańska - Strzelców - Powstańców - CMENTARZ BATOWICE (II BRAMA) |
909 |
CMENTARZ BATOWICE (II BRAMA) - Powstańców - Strzelców - Dobrego Pasterza (powrót: Lublańska) - 29 listopada - CMENTARZ RAKOWICKI - Aleja Słowackiego - Czarnowiejska - Piastowska - CICHY KĄCIK |
910 |
CMENTARZ BATOWICE (II BRAMA) - Powstańców - Batowice Dworzec PKP - Piasta Kołodzieja - Mikołajczyka - Broniewskiego - Aleja Andersa - Aleja Przyjaźni - Aleja Róż - Żeromskiego - Obrońców Krzyża - Kocmyrzowska - Darwina - CMENTARZ GRĘBAŁÓW (powrót: Blokowa - Łowińskiego - Kocmyrzowska) |
911 |
PLESZÓW (CMENTARZ) - Igołomska - Wyciąska - RUSZCZA (CMENTARZ) |
912 |
CMENTARZ BATOWICE
(II BRAMA) -
Powstańców - Strzelców -
Rondo Polsadu - Brogi (powrót: Lublańska) - 29 listopada -
CMENTARZ
RAKOWICKI -
Aleje Trzech Wieszczów - Rondo Grunwaldzkie - Monte Cassino - Kapelanka -
Grota Roweckiego - RUCZAJ
|